1206Y2500103KXR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1206
Φύλλα δεδομένων: 1206Y2500103KXR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1206Y2500103KXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Διαθέσιμη ποσότητα 334158 pcs Φύλλο δεδομένων 1206Y2500103KXR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή 10000pF Πάχος (Max) X7R (2R1)
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά FlexiCap™ Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση 1206 (3216 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1206Y2500103KXR μόλυβδος Style 0.063" (1.60mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 10000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%