1206Y150P900CQT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER HIGH Q 1206
Φύλλα δεδομένων: 1206Y150P900CQT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1206Y150P900CQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Διαθέσιμη ποσότητα 128714 pcs Φύλλο δεδομένων 1206Y150P900CQT.pdf
Σειρά * Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1206Y150P900CQT
Διευρυμένη περιγραφή Ceramic Capacitor Περιγραφή CAP CER HIGH Q 1206
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1206Y1K00100FCT
1206Y1K00100FCT
Περιγραφή: CAP CER 10PF 1KV C0G/NP0 1206
Σε απόθεμα: 71050 pcs
Κατεβάστε: 1206Y1K00100FCT.pdf
RFQ
1206Y150P800DQT
1206Y150P800DQT
Περιγραφή: CAP CER HIGH Q 1206
Κατεβάστε: 1206Y150P800DQT.pdf
RFQ
1206Y150P900BQT
1206Y150P900BQT
Κατεβάστε: 1206Y150P900BQT.pdf
1206Y150P700HQT
1206Y150P700HQT
Περιγραφή: CAP CER 0.7PF 150V C0G/NP0 1206