1206J0500151JFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J0500151JFR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Knowles Syfer
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 1206
Φύλλα δεδομένων: 1206J0500151JFR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1206J0500151JFR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 199190 pcs Φύλλο δεδομένων 1206J0500151JFR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή 150pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα High Reliability, Automotive Ακροαματικότητα -
Πόλωση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1206J0500151JFR
μόλυβδος Style 0.063" (1.60mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Epoxy Mountable, High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 150pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%