1111J1K03P90HQT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3.9PF 1000V C0G/NP0 1111
Φύλλα δεδομένων: 1111J1K03P90HQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 1111J1K03P90HQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 3.9PF 1000V C0G/NP0 1111 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40416 pcs Φύλλο δεδομένων 1111J1K03P90HQT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV)
Ανοχή 3.9pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση 1111 (2828 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 1111J1K03P90HQT
μόλυβδος Style 0.070" (1.78mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Epoxy Mountable, High Q, Low Loss Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 3.9pF ±0.05pF 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.05pF