0805Y1000562MXT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0805
Φύλλα δεδομένων: 0805Y1000562MXT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805Y1000562MXT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Διαθέσιμη ποσότητα 416964 pcs Φύλλο δεδομένων 0805Y1000562MXT.pdf
Σειρά * Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 0805Y1000562MXT
Διευρυμένη περιγραφή Ceramic Capacitor Περιγραφή CAP CER 0805
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0805Y1000563JXR
0805Y1000563JXR
Περιγραφή: CAP CER 0.056UF 100V X7R 0805
Σε απόθεμα: 183287 pcs
Κατεβάστε: 0805Y1000563JXR.pdf
RFQ
0805Y1000562MXR
0805Y1000562MXR
Περιγραφή: CAP CER 0805
Κατεβάστε: 0805Y1000562MXR.pdf
RFQ
0805Y1000562MXTE03
0805Y1000562MXTE03
Περιγραφή: CAP CER 5600PF 100V X7R 0805