0805Y1000562MXR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0805
Φύλλα δεδομένων: 0805Y1000562MXR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805Y1000562MXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Διαθέσιμη ποσότητα 487019 pcs Φύλλο δεδομένων 0805Y1000562MXR.pdf
Σειρά * Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 0805Y1000562MXR
Διευρυμένη περιγραφή Ceramic Capacitor Περιγραφή CAP CER 0805
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0805Y1000563JXT
0805Y1000563JXT
Περιγραφή: CAP CER 0.056UF 100V X7R 0805
Σε απόθεμα: 173704 pcs
Κατεβάστε: 0805Y1000563JXT.pdf
RFQ
0805Y1000562KXT
0805Y1000562KXT
Περιγραφή: CAP CER 5600PF 100V X7R 0805
Κατεβάστε: 0805Y1000562KXT.pdf
RFQ
0805Y1000562MXRE03
0805Y1000562MXRE03