0805Y0250181JFR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 180PF 25V C0G/NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: 0805Y0250181JFR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805Y0250181JFR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 180PF 25V C0G/NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 332429 pcs Φύλλο δεδομένων 0805Y0250181JFR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή 180pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά FlexiCap™ Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα High Reliability, Automotive Ακροαματικότητα -
Πόλωση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 0805Y0250181JFR
μόλυβδος Style 0.051" (1.30mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Epoxy Mountable, High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 180pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%