0805J1000272JXR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2700PF 100V X7R 0805
Φύλλα δεδομένων: 0805J1000272JXR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805J1000272JXR Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 2700PF 100V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 392944 pcs Φύλλο δεδομένων 0805J1000272JXR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή 2700pF Πάχος (Max) X7R (2R1)
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Automotive Ακροαματικότητα AEC-Q200
Πόλωση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 0805J1000272JXR
μόλυβδος Style 0.051" (1.30mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Epoxy Mountable Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 2700pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%