0805J0500223MXT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805
Φύλλα δεδομένων: 0805J0500223MXT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0805J0500223MXT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 386199 pcs Φύλλο δεδομένων 0805J0500223MXT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή 0.022µF Πάχος (Max) X7R (2R1)
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Automotive Ακροαματικότητα AEC-Q200
Πόλωση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 0805J0500223MXT
μόλυβδος Style 0.051" (1.30mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Epoxy Mountable Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 0.022µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0805J0500224JXR
0805J0500224JXR
Περιγραφή: CAP CER 0.22UF 50V X7R 0805
Σε απόθεμα: 194440 pcs
Κατεβάστε: 0805J0500224JXR.pdf
RFQ
0805J0500223MDT
0805J0500223MDT
Κατεβάστε: 0805J0500223MDT.pdf
RFQ
0805J0500223MXTE01
0805J0500223MXTE01
Περιγραφή: CAP FEEDTHRU 0.022UF 50V 0805