0603Y0500223MDT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: 0603Y0500223MDT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0603Y0500223MDT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 339107 pcs Φύλλο δεδομένων 0603Y0500223MDT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή 0.022µF Πάχος (Max) X7R
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Σειρά FlexiCap™ Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα High Reliability, Automotive Ακροαματικότητα AEC-Q200
Πόλωση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 0603Y0500223MDT
μόλυβδος Style 0.031" (0.80mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Epoxy Mountable, High Temperature Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 0.022µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%