0505J2501P60DQT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1.6PF 250V C0G/NP0 0505
Φύλλα δεδομένων: 0505J2501P60DQT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0505J2501P60DQT Κατασκευαστής Knowles Syfer
Περιγραφή CAP CER 1.6PF 250V C0G/NP0 0505 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 144828 pcs Φύλλο δεδομένων 0505J2501P60DQT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή 1.6pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση 0505 (1313 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 0505J2501P60DQT
μόλυβδος Style 0.050" (1.27mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Epoxy Mountable, High Q, Low Loss Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 1.6pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.5pF