ROB-100V471MK8#
Elna AmericaElna America
ROB-100V471MK8# Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Elna America
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: ROB-100V471MK8#.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ROB-100V471MK8# Κατασκευαστής Elna America
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 89736 pcs Φύλλο δεδομένων ROB-100V471MK8#.pdf
Ανοχή 470µF Surface Mount Οικόπεδο 0.295" (7.50mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm) Σειρά ROB, TONEREX
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Audio
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can
Pitch - Σύνδεσμος 100V Συσκευασία / υπόθεση -
Άλλα ονόματα 604-1144
ROB100V471MK8#
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των πυκνωτών 1A @ 120Hz τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή ROB-100V471MK8# Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.398" (35.50mm)
Διευρυμένη περιγραφή 470µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL εφαρμογές 1000 Hrs @ 85°C