15SRBX8-R
TE Connectivity Corcom FiltersTE Connectivity Corcom Filters
15SRBX8-R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 15SRBX8-R
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος PWR ENT RCPT IEC320-C14 WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.15SRBX8-R.pdf2.15SRBX8-R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 15SRBX8-R
Αριθμός εξαρτήματος 15SRBX8-R Κατασκευαστής TE Connectivity Corcom Filters
Διαθέσιμη ποσότητα 52111 pcs Φύλλο δεδομένων 1.15SRBX8-R.pdf2.15SRBX8-R.pdf
Τάσης - UL 10A Τάσης - IEC 15A
Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά - Λήξη Wire Leads
Χαρακτηριστικά μεταγωγής No Σειρά SRB, Corcom
Κατάσταση RoHS Bulk Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.039" (1.00mm)
Άλλα ονόματα 5-1609987-8
CCM1856
Αριθμός θέσεων 3
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount or Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Ασφάλεια ηλεκτρική Filtered (EMI, RFI) - Commercial Τύπος φίλτρου 250VAC
Διάμετρος - Μέσα Rectangular - 27.08mm x 18.34mm Περιγραφή PWR ENT RCPT IEC320-C14 WIRE