FCP1210H223G-G2
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
FCP1210H223G-G2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.022UF 2% 50VDC 1210
Φύλλα δεδομένων: FCP1210H223G-G2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FCP1210H223G-G2 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Περιγραφή CAP FILM 0.022UF 2% 50VDC 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 269875 pcs Φύλλο δεδομένων FCP1210H223G-G2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Ανοχή 0.022µF
Λήξη Solder Pads Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά FCP
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα High Frequency, Switching
Πόλωση 1210 (3225 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή FCP1210H223G-G2
Ισόβια @ Temp. - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.067" (1.70mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 0.022µF ±2% Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS) 1210 (3225 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±2% διηλεκτρική Διάμετρος Polyphenylene Sulfide (PPS)
Περιγραφή CAP FILM 0.022UF 2% 50VDC 1210 Τρέχουσες - Διαρροή 50V