FCP1206C333J-H2
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
FCP1206C333J-H2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.033UF 5% 16VDC 1206
Φύλλα δεδομένων: FCP1206C333J-H2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FCP1206C333J-H2 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Περιγραφή CAP FILM 0.033UF 5% 16VDC 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 324841 pcs Φύλλο δεδομένων FCP1206C333J-H2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Ανοχή 0.033µF
Λήξη Solder Pads Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά FCP
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα High Frequency, Switching
Πόλωση 1206 (3216 Metric) Άλλα ονόματα 338-4082-2
FCP1206C333J-H2-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή FCP1206C333J-H2 Ισόβια @ Temp. -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.051" (1.30mm) Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 0.033µF ±5% Film Capacitor 16V Polyphenylene Sulfide (PPS) 1206 (3216 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5%
διηλεκτρική Διάμετρος Polyphenylene Sulfide (PPS) Περιγραφή CAP FILM 0.033UF 5% 16VDC 1206
Τρέχουσες - Διαρροή 16V
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FCP1206C333J
FCP1206C333J