DME4S18K-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
DME4S18K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.018UF 10% 400VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: DME4S18K-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DME4S18K-F
Αριθμός εξαρτήματος DME4S18K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Περιγραφή CAP FILM 0.018UF 10% 400VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 197876 pcs Φύλλο δεδομένων DME4S18K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 200V Ανοχή 0.018µF
Λήξη PC Pins Surface Mount Οικόπεδο 0.295" (7.50mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.406" L x 0.173" W (10.30mm x 4.40mm) Σειρά DME
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Πόλωση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DME4S18K-F
Ισόβια @ Temp. - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.295" (7.50mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 0.018µF ±10% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10% διηλεκτρική Διάμετρος Polyester, Metallized
Περιγραφή CAP FILM 0.018UF 10% 400VDC RAD Τρέχουσες - Διαρροή 400V