381LQ181M450H042
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
381LQ181M450H042 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 381LQ181M450H042.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 381LQ181M450H042 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Περιγραφή CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56442 pcs Φύλλο δεδομένων 381LQ181M450H042.pdf
Ανοχή 180µF Surface Mount Οικόπεδο 0.394" (10.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm) Σειρά 381LQ
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can - Snap-In
Pitch - Σύνδεσμος 450V Συσκευασία / υπόθεση -
Άλλα ονόματα 338-3665 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
Αριθμός των πυκνωτών 1A τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 381LQ181M450H042 Ισόβια @ Temp. 1.106 Ohm @ 120Hz
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm)
Διευρυμένη περιγραφή 180µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.106 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP εφαρμογές 2000 Hrs @ 105°C