380LX222M100K022
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
380LX222M100K022 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2200UF 100V 20% SNAP
Φύλλα δεδομένων: 380LX222M100K022.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 380LX222M100K022 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 100V 20% SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55071 pcs Φύλλο δεδομένων 380LX222M100K022.pdf
Ανοχή 2200µF Surface Mount Οικόπεδο 0.394" (10.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm) Σειρά 380LX
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can - Snap-In
Pitch - Σύνδεσμος 100V Συσκευασία / υπόθεση -
Άλλα ονόματα 338-2429
380LX222M100K022-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των πυκνωτών 3.1A @ 120Hz τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 380LX222M100K022 Ισόβια @ Temp. 121 mOhm
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm)
Διευρυμένη περιγραφή 2200µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 121 mOhm 3000 Hrs @ 85°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 100V 20% SNAP εφαρμογές 3000 Hrs @ 85°C