380LX221M450J052
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
380LX221M450J052 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 380LX221M450J052.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 380LX221M450J052 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54261 pcs Φύλλο δεδομένων 380LX221M450J052.pdf
Ανοχή 220µF Surface Mount Οικόπεδο 0.394" (10.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm) Σειρά 380LX
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can - Snap-In
Pitch - Σύνδεσμος 450V Συσκευασία / υπόθεση -
Άλλα ονόματα 338-2692
380LX221M450J052-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός των πυκνωτών 1.55A @ 120Hz τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 380LX221M450J052 Ισόβια @ Temp. 754 mOhm @ 120Hz
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.047" (52.00mm)
Διευρυμένη περιγραφή 220µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 754 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP εφαρμογές 3000 Hrs @ 85°C