380LX121M400H022
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
380LX121M400H022 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 380LX121M400H022.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 380LX121M400H022 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Περιγραφή CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56488 pcs Φύλλο δεδομένων 380LX121M400H022.pdf
Ανοχή 120µF Surface Mount Οικόπεδο 0.394" (10.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm) Σειρά 380LX
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can - Snap-In
Pitch - Σύνδεσμος 400V Συσκευασία / υπόθεση -
Άλλα ονόματα 338-3651 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός των πυκνωτών 1A τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 380LX121M400H022 Ισόβια @ Temp. 1.66 Ohm @ 120Hz
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm)
Διευρυμένη περιγραφή 120µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.66 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP εφαρμογές 3000 Hrs @ 85°C