380LQ821M200J032
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
380LQ821M200J032 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 380LQ821M200J032.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 380LQ821M200J032 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Περιγραφή CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58794 pcs Φύλλο δεδομένων 380LQ821M200J032.pdf
Ανοχή 820µF Surface Mount Οικόπεδο 0.394" (10.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm) Σειρά 380LQ
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can - Snap-In
Pitch - Σύνδεσμος 200V Συσκευασία / υπόθεση -
Άλλα ονόματα 338-3518 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των πυκνωτών - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 380LQ821M200J032 Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.457" (37.00mm)
Διευρυμένη περιγραφή 820µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP εφαρμογές 2000 Hrs @ 85°C