168332J250A-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
168332J250A-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 3300PF 5% 250VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 168332J250A-F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 168332J250A-F
Αριθμός εξαρτήματος 168332J250A-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Περιγραφή CAP FILM 3300PF 5% 250VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 169171 pcs Φύλλο δεδομένων 168332J250A-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 160V Ανοχή 3300pF
Λήξη PC Pins Surface Mount Οικόπεδο 0.197" (5.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Σειρά 168
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Πόλωση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 168332J250A-F
Ισόβια @ Temp. - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 3300pF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% διηλεκτρική Διάμετρος Polyester, Metallized
Περιγραφή CAP FILM 3300PF 5% 250VDC RADIAL Τρέχουσες - Διαρροή 250V