168222J400A-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
168222J400A-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 2200PF 5% 400VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 168222J400A-F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 168222J400A-F
Αριθμός εξαρτήματος 168222J400A-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Περιγραφή CAP FILM 2200PF 5% 400VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 149227 pcs Φύλλο δεδομένων 168222J400A-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 200V Ανοχή 2200pF
Λήξη PC Pins Surface Mount Οικόπεδο 0.197" (5.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Σειρά 168
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Πόλωση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 168222J400A-F
Ισόβια @ Temp. - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 2200pF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% διηλεκτρική Διάμετρος Polyester, Metallized
Περιγραφή CAP FILM 2200PF 5% 400VDC RADIAL Τρέχουσες - Διαρροή 400V
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: FRAME FIXED FEMALE SZ4 FOR 3MOD
Σε απόθεμα: 7595 pcs
Κατεβάστε: 1682210000.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: CABLE 4POS
Κατεβάστε: 1682223.pdf
RFQ
168222J100A-F
168222J100A-F
Περιγραφή: CAP FILM 2200PF 5% 100VDC RADIAL
Κατεβάστε: 168222J100A-F.pdf
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: SAC-4P-M 8MR/0 6-PUR/M 8FS
168223J100A
168223J100A
Περιγραφή: CAP FILM 0.022UF 5% 100VDC RAD
Κατεβάστε: 168223J100A.pdf
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: FRAME FIXED FEMALE SZ6 FOR 5MOD
168222K400A-F
168222K400A-F
Περιγραφή: CAP FILM 2200PF 10% 400VDC RAD
Κατεβάστε: 168222K400A-F.pdf
168222K100A
168222K100A
Περιγραφή: CAP FILM 2200PF 10% 100VDC RAD
Κατεβάστε: 168222K100A.pdf
Περιγραφή: FRAME FIXED MALE SZ6 FOR 5MOD
Περιγραφή: CABLE 4POS
Περιγραφή: CABLE 4POS
168222K100A-F
168222K100A-F
Κατεβάστε: 168222K100A-F.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών