168154K50A-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
168154K50A-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.15UF 10% 50VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 168154K50A-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 168154K50A-F
Αριθμός εξαρτήματος 168154K50A-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 10% 50VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 186624 pcs Φύλλο δεδομένων 168154K50A-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Ανοχή 0.15µF
Λήξη PC Pins Surface Mount Οικόπεδο 0.197" (5.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Σειρά 168
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Πόλωση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 168154K50A-F
Ισόβια @ Temp. - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 0.15µF ±10% Film Capacitor 30V 50V Polyester, Metallized Radial
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10% διηλεκτρική Διάμετρος Polyester, Metallized
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 10% 50VDC RADIAL Τρέχουσες - Διαρροή 50V
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
168154J63C-F
168154J63C-F
Περιγραφή: CAP FILM 0.15UF 5% 63VDC RADIAL
Σε απόθεμα: 145825 pcs
Κατεβάστε: 168154J63C-F.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: CABLE 5POS M12 PLUG-SOCKET 0.3M