168152J400A-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
168152J400A-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 1500PF 5% 400VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 168152J400A-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 168152J400A-F
Αριθμός εξαρτήματος 168152J400A-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Περιγραφή CAP FILM 1500PF 5% 400VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 180157 pcs Φύλλο δεδομένων 168152J400A-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 200V Ανοχή 1500pF
Λήξη PC Pins Surface Mount Οικόπεδο 0.197" (5.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Σειρά 168
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Πόλωση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 168152J400A-F
Ισόβια @ Temp. - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 1500pF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% διηλεκτρική Διάμετρος Polyester, Metallized
Περιγραφή CAP FILM 1500PF 5% 400VDC RADIAL Τρέχουσες - Διαρροή 400V
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: CABLE 3POS M12 PLUG-SOCKET 0.3M
Σε απόθεμα: 3645 pcs
Κατεβάστε: 1681509.pdf
RFQ
168153J400F-F
168153J400F-F
Περιγραφή: CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD
Κατεβάστε: 168153J400F-F.pdf
RFQ
168153J100A-F
168153J100A-F
Περιγραφή: CAP FILM 0.015UF 5% 100VDC RAD
Κατεβάστε: 168153J100A-F.pdf
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 5POS SCREW
Κατεβάστε: 1681499.pdf
Περιγραφή: CABLE 3POS M12 PLUG-SOCKET 0.6M
Περιγραφή: CABLE 3POS M12 PLUG-SOCKET 1.5M
168153J250A-F
168153J250A-F
Περιγραφή: CAP FILM 0.015UF 5% 250VDC RAD
Κατεβάστε: 168153J250A-F.pdf
Περιγραφή: CABLE 3POS M12 PLUG-SOCKET 3M