168103K400F-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
168103K400F-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 168103K400F-F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 168103K400F-F
Αριθμός εξαρτήματος 168103K400F-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Περιγραφή CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 177386 pcs Φύλλο δεδομένων 168103K400F-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 200V Ανοχή 10000pF
Λήξη PC Pins Surface Mount Οικόπεδο 0.197" (5.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm) Σειρά 168
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Πόλωση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 168103K400F-F
Ισόβια @ Temp. - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.295" (7.50mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 10000pF ±10% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10% διηλεκτρική Διάμετρος Polyester, Metallized
Περιγραφή CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD Τρέχουσες - Διαρροή 400V