167472K400A-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
167472K400A-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 4700PF 10% 400VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 167472K400A-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 167472K400A-F
Αριθμός εξαρτήματος 167472K400A-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Περιγραφή CAP FILM 4700PF 10% 400VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 190245 pcs Φύλλο δεδομένων 167472K400A-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 200V Ανοχή 4700pF
Λήξη PC Pins Surface Mount Οικόπεδο 0.295" (7.50mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.413" L x 0.138" W (10.50mm x 3.50mm) Σειρά 167
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Πόλωση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 167472K400A-F
Ισόβια @ Temp. - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.276" (7.00mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 4700pF ±10% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10% διηλεκτρική Διάμετρος Polyester, Metallized
Περιγραφή CAP FILM 4700PF 10% 400VDC RAD Τρέχουσες - Διαρροή 400V
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
167472J400A-F
167472J400A-F
Περιγραφή: CAP FILM 4700PF 5% 400VDC RADIAL
Σε απόθεμα: 144106 pcs
Κατεβάστε: 167472J400A-F.pdf
RFQ
167472K400A
167472K400A
Κατεβάστε: 167472K400A.pdf
RFQ
167472J630B
167472J630B
Περιγραφή: CAP FILM 4700PF 5% 630VDC RADIAL
Κατεβάστε: 167472J630B.pdf
167472J630B-F
167472J630B-F
Κατεβάστε: 167472J630B-F.pdf
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: INSERT FEMALE 108POS CRIMP
Κατεβάστε: 1674710.pdf
167473K100A-F
167473K100A-F
Περιγραφή: CAP FILM 0.047UF 10% 100VDC RAD
Κατεβάστε: 167473K100A-F.pdf
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: ENDPLATE 1.5MM WM BG ZDK2.5/1.5
Κατεβάστε: 1674730000.pdf
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: INSERT FEMALE 72POS CRIMP
167473J100A
167473J100A
Περιγραφή: CAP FILM 0.047UF 5% 100VDC RAD
Κατεβάστε: 167473J100A.pdf
167473J100A-F
167473J100A-F
Κατεβάστε: 167473J100A-F.pdf
Περιγραφή: INSERT MALE 108POS CRIMP
167473J250B-F
167473J250B-F
Περιγραφή: CAP FILM 0.047UF 5% 250VDC RAD
Κατεβάστε: 167473J250B-F.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών