160474J250H-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
160474J250H-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 160474J250H-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 160474J250H-F
Αριθμός εξαρτήματος 160474J250H-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72962 pcs Φύλλο δεδομένων 160474J250H-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 160V Ανοχή 0.47µF
Λήξη PC Pins Surface Mount Οικόπεδο 0.591" (15.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Σειρά 160
Κατάσταση RoHS Bulk Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Πόλωση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 160474J250H-F
Ισόβια @ Temp. - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.532" (13.50mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 0.47µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% διηλεκτρική Διάμετρος Polyester, Metallized
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL Τρέχουσες - Διαρροή 250V