PQG3FST010
Switchcraft Inc.Switchcraft Inc.
Switchcraft Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Conxall / Switchcraft
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 3POS FEMALE STR PCB
Φύλλα δεδομένων: PQG3FST010.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PQG3FST010
Αριθμός εξαρτήματος PQG3FST010 Κατασκευαστής Switchcraft Inc.
Περιγραφή CONN PLUG 3POS FEMALE STR PCB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9920 pcs Φύλλο δεδομένων PQG3FST010.pdf
Τάση - Ονομαστική - Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Solder Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Thermoplastic, Glass Filled
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Q-G® PQG
Κατάσταση RoHS Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -34°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 3 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή PQG3FST010
Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται XLR Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Tin Περιγραφή CONN PLUG 3POS FEMALE STR PCB
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Push-Pull