13282-18PG-331
Conxall/SwitchcraftConxall/Switchcraft
Conxall/Switchcraft
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 18POS INLINE PIN
Φύλλα δεδομένων: 1.13282-18PG-331.pdf2.13282-18PG-331.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 13282-18PG-331 Κατασκευαστής Conxall/Switchcraft
Περιγραφή CONN PLUG 18POS INLINE PIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5090 pcs Φύλλο δεδομένων 1.13282-18PG-331.pdf2.13282-18PG-331.pdf
Τάση - Ονομαστική 600V Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά Weathertight
Λήξη Solder Cup Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Nylon
Shell Υλικό, Finish - Σειρά Maxi-Con-X®
Κατάσταση RoHS Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 115°C
Αριθμός θέσεων 18 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Χαρακτηριστικά Backshell, Cable Clamp Διευρυμένη περιγραφή 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold